• Historia Zepter International

Historia Firmy Zepter

Firma Zepter Internaional Poland powstała 30 lat temu z misją - znaleźc sposób, by ochronić najcenniejszą i największą dla nas wartość - nasze zdrowie. Po wielu latach badań stworzyliśmy produkty, które zmieniły życie milionom ludzi. Przez lata nie ustawaliśmy w badaniach, stawialiśmy przed Sobą nowe, bardziej wymagające cele, nieustannie mając na uwadze dobro i pomyślność ludzi, których kochamy najbardziej.

Dzięki najwyższej jakości, przejawiającej się w dbałości o każdy szczegół naszych produktów oraz rozległej wiedzy i zaangażowaniu naszy pracowników, osiągneliśmy fenomalnamy sukces na skale globalną., w ponad 60 krajach na 5 kontynetnach. Nasz produkty stały się niezbędnym elementem życia codizenniego dla ponad 80 milinów zadowolonych użytkowników.

naczynie zepter polska
zepter nagrody

Regularne inwestycje

Philip Zepter, założyciel i Preze Grupy Zepter, przez wiele dzisięcioleci z sukcesem i konsekwencją prowadzi firmę. Przez tebn czas Zdrowie, Styl i Piękno stały się zarówno filozofią firmy, jak i wiodącymi wartościami w naszym codziennym życiu. Na całym świecie 100 000 pracowników i konstultantów firmy Zepter, głęboko zaanagżowanych w ideę promowanie globalnej Misji Zepter dla lepszego i dłuższego życia, uświadamia każdego dnia milionom ludzi, jak unikalne i trwałe są rozwiązania firmy Zepter, zapewniając dłuższe i lepszej jakości życie.

Produkty firmy Zepter zdobyły ogólnoświatową reputacje dzięki ich wujątkowej, najwyższej jakości, zaawansowanej technologii oraz oryginalnemy wzornictwu. Firma Zeter podbiła świat unikatowym Systemem Zepter Masterpiece, ponadczasowym sposobem na przygotowanie zdrowych i pysznych potraw.
Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, każdemu potrzebne są produkty firmy Zepter, ponieważ Misja Zdrowia Zepter jest prostą i oczywistą drogą, która wnosi niezbędne wartości do naszego życia, poprawiając jego jakość.

zepter sponsor