• Garnki Zepter

Garnki Zepter

Oryginalne garnki Zepter do zdrowego gotowania bez wody i smażenia bez tłuszczu. Garczki Zepter są opatentowane i jako jedyna firma na świecie, używa stali szlachetnej AISI 316L do produkcji naczyń. Stal szlachetna wykorzystywana jest w przemyśle medycznym, do produkcji implantów i narzędzi chirurgicznych a także wszędzie tam gdzie jest potrzebna najwyższa jakość, są to luksusowe jachty i zegarki.

Stal 316L nie utlenia się, jest bezpieczna dla zdrowia i jest hipoalergiczna. Każdy garnek Zepter idealnie nadaję się na każde źródło ciepła - płyty gazowe, płyty indukcyjne, płyty elektryczne i inne. Gotując w naczyniach Zeptera uwalnia się prawdziwy aromat warzyw i mięsa. Można szybko i praktycznie bezobsługowo przygotować posiłki na cały dzień. Gotowanie parze nie przechodzi smakiem ani zapachem a posiłki zachowują więcej wartości odżywczych.

Garnki Zepter są idealne dla osób chcących poprawić Swoją sylwetkę, praktyków zdrowego stylu życia oraz dla osób z chorobami cywilizacyjnym takimi jak cukrzyca, nadciśnienie, nowotwory, miażdżyca, choroby układu krążenia. Jesteś tym co jesz, pamiętaj że jeść a odżywiać się to jest różnica, zadbaj o prawidłowe przygotowanie Swoich posiłków w domu.